Кошик
0
0.0 ₴

У всього є свій час і термін життя, безсмертна лише душа. І саме тому, коли в оточенні дорогих і престижних, але однотипних речей, людина зустрічає справжній «живий» предмет - вона відчуває особливе почуття, яке ні з чим не порівняється.

У всього є свій час і термін життя, безсмертна лише душа. І саме тому, коли в оточенні дорогих і престижних, але однотипних речей, людина зустрічає справжній "живий" предмет, - вона відчуває особливе ні з чим незрівнянне почуття.

Давня синтоїстська релігія наділила його розумом і власною волею. Це дар богів, який несе творення і гармонію людям. Він є однією з трьох священних регалій японських імператорів. Для воїна ж він і власна душа по суті одне й те саме: самурай продовжує свій шлях, доки цілий його клинок. Японська традиційна холодна зброя являє собою не тільки спадщину минулого, а й найбільше втілення історії та духу своєї країни. У клинках не просто є душа, в них закладена особлива вібрація, яка виникає, коли в наш стандартний світ проривається щось суміжне з простору, де зароджується гармонія краси і сили. Володіння ними змушує сильніше битися серце і дає можливість доторкнутися до досконалості, відчуваючи в холоді сталі палаюче полум'я колишніх битв.


«Кожен, хто має право носити довгий меч, повинен пам'ятати, що його меч повинен розглядатися як його душа ,
що він повинен відокремитися від нього лише тоді, коли він розлучиться з життям»
.
Заповіт Токугава Іеясу (1615 р., (ст. 35)


Меч «Душа самурая» - самурайкатаги 侍気質. Виготовлення Японського меча дуже довге і трудомістке, тому навіть сучасний новий меч завжди коштує чималих грошей. Стародавній же меч, створений великим майстром - то цілий статок. Розподіл мечів між синами завжди прописувався спеціальним рядком у заповітах самураїв. Самурай, хоч би яким бідним він був, намагався мати чудовий клинок, вважаючи, що краще перетерпіти голод, ніж не мати "емблеми", що підкреслює його становище і статус. Заради меча самурай міг пожертвувати навіть власним життям. 

Самурай ніколи не розлучався зі своїм мечем, він завжди займав найпочесніше місце в його домі: у спеціальній ніші (токонома 床の間) в головному кутку кімнати на підставці для мечів, званій "катанакаке" 刀掛け. А щоночі меч клали у головах.

Сьогодні для когось це подарунок, гідний королів та президентів. Для когось це колекція, яка з кожним роком зростає в ціні, для когось «шлях». Шлях удосконалення себе через застосування принципів Бусі-до (шляху воїна). Формування цілісності розуму та тіла, шлях розвитку сили духу, через правильні та суворі тренування. Постійно прагнути вдосконалення мистецтва меча (кен-дзюцу), високо цінувати людську ввічливість і честь, бути щирим із собою та іншими. Духовне і статусне значення японського меча не втрачено, сприйняття катани як символу могутності, обраності і високих моральних засад - універсальне. При цьому, він, як і раніше, зберігає функції смертельної зброї, покликаної захищати й оберігати свого господаря, оберега наділеного найпотужнішою енергетикою.


 

Спектр послуг

  • Продаж раритетних клинкових виробів та сучасних авторських робіт;
  • Продаж сучасних мечів та обладнання для занять Кен-дзюцу, кендо, іайдо;
  • Фізичний та віртуальний прийом на комісію клинкових виробів;
  • Проведення всього спектру сервісних або реставраційних робіт на мечах;
  • Криміналістична, а також науково- державна експертиза виробів;
  • Професійна студійна або  виїзна фотозйомка колекцій та антикварних виробів.

 

 

Консультація з мечів та питань навчання

+38 097 786 84 84

(Viber, WhatsApp, Telegram)

info@nihonto.net.ua

nihonto.net.ua 

Група компаній Lezo
2007-2023